Yüz ve Vücut Bakımları

Yüz ve Vücut Bakımları

Fresh Havyar Bakımı

Fresh caviar ; taze havyar hücrelerini içinde bulunduran ilk dondurulmuş cilt bakım serisidir.Aynı zamanda kollojen sentezini artırır.Buda cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırır.Hücrelerin hücre dışı matrikse yapımasında önemli rol oynayan ,fibronektinin sentezini aktive eder.

Meso - Vit

Dermokozmotolojide mezoterapi,skinjection ve vitamin desteği cilt kusurlarını,kırışıklık,pigmentasyon lekeleri ve elastikiyet kaybı gibi sorunlarda cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazandırır.

Energy Lifting

Cilt altı yağlarının üretimini yavaşlatmak ve cildin daha sıkı olmasını sağlayan kolojenin üretimini artırır.İki önemli cilt problemini ele alır.Yerleşik yağ hücrelerini azaltmak,gözle görülür bir şekilde yüz hatlarını şekillenirmektedir.


Botu - Vip

Kırışıklıklar üzerinde iki etkili botulinum toksin + viper venom yüzünüzdeki güzelliği perdeleyen kırışıklıkların,cilttekikasların kasılmasından sorumlu yüz kaslarının tekrar eden stimulasyonunu önler.

Derma – Calm

Sinir uçlarındaki iltihaplı nörotransmitterlerin salgılanmasını azaltarak elde edilen“anti-stress“etkisi ,rahatlatıcı etkisi ile bilinen endorfinin salgılanmasını artırarak “anti-ağrı”etkisi yapar.

Acti - Biotic

Güçlü bitki bileşimi içerenformülü ile doğal cilt antibiotikleri sentezini uyarır.Ciltte akne oluşumundan sorumlu bakterileri yok eder.

Bio - Optic

Göz çevresindeki cilt çok incedir.Kesinlikle cildin en hassas bölgesidir.Göz çevresi dayanıklığını artıran bu bakım ,besleyici ve yapılandırıcı özelliğe sahiptir.

Cellulit Vip

Yağlarla derinden savaşan ve ciltteki selülit görünümünü yok eden yüksek duyarlıkta yeni bir vucut şekillendirme metodudur.Ultrason benzeri etki yaratan bu bakım yağlı bölgeleri hedef alır.

Cryo – Drainege

Bitki özlerinden ve esansiyel yağların karışımından oluşan elde edilen içerikler lenf-drenaj ve dekonjesyon ile mikro-sürkülasyonu harekete geçirerek kan dolaşımını yeniden etkin hale getirir.Uygulama anından başlayarak sismis dokularda azalma ve rahatlama sağlar.

Slim – Lift

İncelme etkisi yağ deplanmasının engellenmesi ve portakal kabuğu görünümünün azalması için lipolitik etki,sıkılaştırma etkisi,adipositlerin ana işlevinden ayırarak sağlanan etki,onarıcı etki çatlaklar üzerinde ve kılcal damarlar üzerinde gözle görülür iyileşme yaratır.

Yosun Bakımı

Bu olağan üstü karışım canlılık,hareket aynı zamanda hüçreler arası madde alışverişini arttırarak vucudun incelmesini sağlar.Ayrıca deniz yosunu yaşlanma sürecini yavaşlatarak derinin içinde bulunan lifleri güçlendirir.

Osmo-Thermy

Deniz tuzu,yosun parçaları ve oligo-tuzlarından oluşan termal vucut maskesi sayesinde cildin soyularak derin bir temizlik elde edilir.

İnci Bakımı

Amino asit ve bir destenin üzerine doğal mineral içeren inci tozu maskesi metabolizmanın hızlanmasını,cildin sıkılaşmasını;cildin canlanmasına yardımcı olur.

Morpho - Bust

Göğüsler ve dekolte bölgesinin yeniden yapılandırılmasında,adipoz dokuyu derinleştiren üç metabolizmayı birleştirerek situ’da ki (süt bezlerinin ana içeriği)yağ üretimini hızlandıran bakım serisidir.

Çikolata Terapi

Çikolatanın yatıştırıcı etkisi cildinize nufus ederek mutluluk hissi uyandırır.Sıcak bir şekilde dalgalanması ve canlandırıcı hareketler size eşsiz bir tecrube yaşatır.Cildin canlanması ve hücrelerin yenilenmesi için eşsiz bir deneyimdir.

Bal Süt Bakımı

Hem doğal antibiyotik özelliğiyle,hemde vitamin,mineral ve protein kaynağı olan bal ve süt cildinizle birleştiğinde özündeki elementler ve meyve asitleriyle cildinizi yatıştırır,gençleştirir,tazeler ve yeniler.

Saç Kürü

Ondört farklı yağdan oluşan ve bu yağların karışımından elde edilen içerisinde A-B-E vitaminleri içeren saç dokusunun yenilenmesine,parlaklığını kazanmasına keratin ve vitamin destekleriyle canlanmasını sağlar.

Detox Ritüelleri

Yeşil çay ve portakal özlerinden elde edilen vucut detoxsunda yağ yakımı hızlandırmak,vucut kusurlarını ortadan kaldırmak için beslenme önerilerimiz ve takviye bakımlarımızla metobalizmayı sağlıklı bir şekilde hızlandırmayı sağlamaktayız.